Висівки, розторопша, ламінарія, сік столового буряку, екстракт льону та каолін забезпечують очищення організму та насичення його корисними речовинами. Завдяки своєму складу Фібрент плюс йод є багатим джерелом вітамінів: А (каротин), В1, В2, Е та Р, а також мікро-, макроелементів та антиоксидантів.

Висівки

ВИСІВКИ

Висівки багаті на клітковину, яка покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Потрапивши в організм, клітковина швидко набухає, створюючи ілюзію ситості, що зменшує апетит. При цьому під дією добавки «Фібрент плюс йод» відбувається процес виділення слини, травних соків і ферментів. Усе це сприяє поліпшенню циклу засвоєння корисних речовин і виведенню з організму шлаків. Висівки ферментуються мікрофлорою кишківника, підтримують баланс травної системи, покращують жовчовиділення, а також секрецію ферментів. Вони є живильним середовищем для нормальної кишкової флори.

Розторопша

РОЗТОРОПША

Розторопша — це рослина-гепатопротектор, що покращує роботу печінки. Розторопша використовується при захворюваннях печінки, селезінки, підшлункової залози, геморої, хронічних закрепах (запорах), хронічних бронхітах, ревматизмі та захворюваннях шкіри. Вона підвищує утворення жовчі, покращує її виведення, захищає паренхіму від токсичних та інших шкідливих чинників. При цьому розторопша захищає неуражені клітини печінки, підвищуючи їх активність, піднімає життєздатність ослаблених токсинами печінкових клітин.

Ламінарія

Ламінарія

Ламінарія є джерелом природного йоду у досить рідкісній формі. Він входить до складу гормонів щитовидної залози, які при фізіологічних концентраціях оптимізують обмін білків та розумову спроможність. Добова потреба в йоді – 20 мкг. Ламінарія має у своєму складі високомолекулярний вуглевод (ламінарин), який покращує випорожнення кишечника, підсилюючи ефект від висівок. Сприяє загоєнню виразок, зміцненню імунної системи, нормалізації кров’яного тиску, уповільнює процес атеросклерозу. Відомий та унікальний ефект ламінарину – зменшувати розмноження пухлинних клітин.

Буряковий сік

Буряковий сік

Буряковий сік багатий на бетаїн, який стимулює роботу печінки та жовчовивідних шляхів, виводить солі з суглобів. Завдяки цьому соку «Фібрент плюс йод» збагачується ще й високоякісним залізом, що сприяє утворенню еритроцитів. Тому препарат корисний усім, хто страждає від недокрів’я. Особливо цікавий – бетаїн, який є в буряці і не виявлений в інших овочах. Бетаїн сприяє зниженню відкладення жиру в печінці та судинах. А тому буряк з висівками, розторопшею та ламінарією корисний при ожирінні, артеріальній гіпертонії, цукровому діабеті, захворюваннях нирок, аритміях та атеросклерозі.

Екстракт льону

Екстракт льону

Екстракт льону – природний послаблюючий (проносний) та обволікаючий засіб. Завдяки олії, яка є в насінні льону, та слизотворним компонентам цей засіб знижує подразнення шлунка, кишечника і покращує рух вмісту природним шляхом. Однак слід забезпечити достатню кількість рідини при його вживанні. Також льон сприяє відновленню еластичності судин, запобігає утворенню тромбів, зменшує кількість холестерину в крові та знижує рівень артеріального тиску.

Каолін

Каолін

Каолін (біла глина) — найпотужніший сорбент, який бере на себе та нейтралізує токсини, поглинає отрути, гази, радіоактивні речовини з шлунково-кишкового тракту. Тому саме білу глину широко застосовують при серйозних інтоксикаціях. Окрім токсинів вона добре справляється з хвороботворними бактеріями, залишаючись нешкідливою для організму. Рекомендована при очищеннях організму: при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольної інтоксикації та порушенні обміну речовин, сприяє виведенню токсинів та радіонуклідів з організму, сприяє зміцненню волосся і нігтів.

Не пропустіть - что кушать чтобы похудеть