Часті запитання які виникають у покупців:

Чому не допомагає

Чому не допомагає?

Відгуки які ми чуємо про Фібрент плюс йод" дуже різноманітні. Переважно люди дуже задоволені, інші навпаки, вважають, що даремно витратили гроші.. Чому такі різні думки тих, хто застосовує цей фітосорбент? Все залежить від того, що очікували отримати в якості результату? І за який термін? Якщо хтось розраховував швидко схуднути або швидко прибрати вугровий висип, то можливо Ви і не отримали бажаного. А ось ті, хто розраховував м'яко снижати вагу шляхом очищення організму від продуктів життєдіяльності , то швидше за все задоволений.

Як часто застосовувати Фібрент + йод?

Як часто застосовувати Фібрент + йод?

Як часто треба чистити зуби? Це приблизно одне і те ж! Приймати Фібрент йод важливо регулярно по 1 столовій ложці натщесерце і перед сном разом зі склянкою чистої води. Це не означає, що не треба робити перерв. Найкраще робити профілактичні прийоми восени і звичайно ж після святкових подій, які супроводжуються рясним прийняттям їжі. При загальному нездужанні і в програмах очищення печінки, нирок, крові, кишечника, як косметику зсередини. Під час і після отруєнь.

Про схуднення

Про схуднення

Реклама не даремно обіцяє Вам схуднення,тому що з фібрент скидаються зайві кілограграми завдяки позбавленню шлаків і токсинів на фоні покращення обміну речовин! Ви дійсно зможете схуднути з Фібрент, якщо повністю заміните їм сніданок, або вечерю. При цьому організм не постраждає, адже ентеросорбент, містить у своєму складі природний йод, харчові волокна, абсорбуючі речовини, антиоксиданти, вітаміни, макро і мікроелементи, а також біоактивні речовини, що дають повноцінне харчування органам і системам організму людини.

Фібрент при отруєннях

Фібрент при отруєннях

Фібрент плюс йод це по суті продукт функціонального харчування, який діє досить повільно , але эфективно. Ви можете швидко відчути його дію при харчовому отруєнні. Якщо при отруєнні Ви прийняли Фібрент йод, у Вас порівняно швидко пройде нудота та біль у шлунку. Правда, при сильному отруєнні, прийом Фібрент з водою може спровокувати блювоту, тим самим прискорюючи очищення. В цьому випадку важливо не зупинятись і ще раз прийняти Фібрент, запиваючи водою.

Як фібрент впливає на шкіру?

Як фібрент впливає на шкіру?

Очі дзеркало душі, а шкіра "дзеркало" кішківника. При регулярному прийомі Фібрент, кишечник звикає до чистоти і це суттєво позначається на шкірі. Шкіра перетворюється, розгладжується виглядає молодо і свіжо.

Біль в кишківнику

Біль в кишківнику

Фібрент плюс йод може виступити в ролі каталізатора. У здоровому кишечнику він прекрасно працюе. Біль в кішківнику - сигнал до перевірки! Обов'язково перевірте його стан!

Корисно знати: сбрось лишний вес