«Ну ось і листопад... А фігура й далі далека від ідеальної — фрукти та овочі не допомогли в моєму прагненні схуднути. І зайві кілограми на своєму звичному місці. А так хочеться вдягнути речі, що облягають фігуру. Допоможіть! Порадьте, як можна схуднути швидко і з користю для здоров я?»


По коментар ми звернулися до фахівця Олега Гнатюка.

— Олеже Едуардовичу, нині багато людей з підозрою ставляться до різних засобів для схуднення.
— Так. Але «Фібрент плюс йод» — це не тільки дієвий засіб для схуднення, а й стовідсотково натуральний продукт. Він, на відміну від таблеток чи інших дієтичних засобів, не містить штучно синтезованих речовин. «Фібрент плюс йод» — харчова добавка, яка, наче мітла, вимітає з вашого організму все шкідливе й наповнює його вітамінами, мікроелементами, антиоксидантами.

— Що входить до складу цієї харчової добавки?
— Висівки, розторопша, ламінарія, сік столового буряку, екстракт льону, каолін. А також цілий «букет» потрібних організмові вітамінів.

— Розкажіть, будь ласка, що це за препарат і чи справді його можна називати панацеєю від усіх бід.
— Так, адже він є корисним і для кишківника, і для підшлункової залози, і для нирок, і для печінки. Застосовується проти алергії, виводить шлаки, сприяє схудненню, очищає кров, зміцнює імунну систему. І це ще не всі його плюси.

— А можна докладніше про кожен складник?
Висівки багаті на клітковину. Вона забезпечує роботу шлунково-кишкового тракту. Потрапивши в організм, клітковина швидко набухає та створює відчуття ситості. При цьому під дією добавки «Фібрент плюс йод» відбувається процес виділення слини, травних соків і ферментів. Усе це сприяє поліпшенню циклу засвоєння корисних речовин і виведенню з організму шлаків.
Буряковий сік багатий на бетаїн, який стимулює роботу печінки та жовчовивідних шляхів, виводить солі з суглобів. Завдяки цьому соку «Фібрент плюс йод» збагачується ще й високоякісним залізом, що сприяє утворенню еритроцитів. Тому препарат корисний усім, хто страждає від недокрів'я.
Насіння льону сприяє відновленню еластичності судин, запобігає утворенню тромбів. Зменшує кількість холестерину в крові, а також знижує рівень артеріального тиску та має обволікальну дію.
Розторопша регулює функцію печінки завдяки силімарину, відновлює її клітини. Це єдина рослина, яка дістала назву в народі — «подарунок Діви Марії». Ламінарія містить у досить рідкісній формі йод. Він — ідеальне джерело мінеральних речовин. Ламінарія завдяки своєму складу сприяє загоєнню виразок, зміцненню імунної системи, нормалізації кров'яного тиску, уповільнює процес атеросклерозу.
Каолін - біла глина, найпотужніший сорбент, який бере на себе та нейтралізує токсини, отруйні речовини.
Одне слово, «Фібрент плюс йод» забирає з організму все погане, натомість поповнює мікроелементами та вітамінами. «Фібрент плюс йод» багатий на вітаміни В1( В2, а також на Р, Е та А, тобто на каротин, що здатний дезактивувати так звані вільні радикали. Особливу потребу в ньому організм відчуває при токсикозі, променевих та опікових недугах, сильних нервових стресах. «Фібрент плюс йод» має властивість поглинати та виводити з організму холестерин, білірубін, жовчеві кислоти, важкі метали, що потрапили в організм із зовнішнього середовища або утворилися в процесі життєдіяльності.

— Як і коли вживати «Фібрент плюс йод»?
— «Фібрент плюс йод» — це крупнозернистий гранулоподібний порошок світло-коричневого кольору зі слабким специфічним запахом. Приємний на смак. Його приймають усередину по столовій ложці тричі на день за тридцять хвилин до їди. Запивати треба водою. Можу запевнити, що вже через кілька днів прийому цієї харчової добавки ви відчуєте полегшення. У вас поліпшиться самопочуття, нормалізується робота кишківника, печінки. А через десять днів можете сміливо ставати на вагу. Кілька кілограмів гарантовано в минулому.

Будьте здорові!

 

 


 

 

«Фібрент плюс йод» можна замовити поштою, купити в будь-якій аптеці.
Тел. для довідок (067) 352-15-95
Ціна 25 грн.
Перед застосуванням ознайомтеся з інструк-цією та проконсультуйтеся з лікарем.


похудеть за 2 дня - цікава інформація