Листок-вкладиш для пацієнта

Прочитайте уважно цей листок-вкладиш перед тим, як розпочати застосування препарату. Зберігайте цей листок-вкладиш, вам може знадобитися перечитати його. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь-ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем

«Фібрент+йод» – унікальний комплекс – ентеросорбент, який значно піднімає спроможність саморегуляції в оздоровчому та дезінтоксикаційному процесах організму. Цінний для хворих і здорових людей.

Склад: висівки пшениці харчової, слоєвища ламінарії (морської капусти), шрот плодів розторопші плямистої подрібнений, насіння льону, сік буряка столового, біла глина (каолін)

Характеристика: «Фібрент+йод» – сухий порошок світло-коричневого кольору, приємного запаху і смаку. Не розчиняється у воді. Має здатність набухати і утворювати з водою суспензії у будь-яких співвідношеннях. Здатний сорбувати та виводити з організму надлишки холестерину, білірубіну, жовчних кислот, сечовини, важкі метали та ряд токсинів.

Дія: покращує жовчовиділення та перистальтику кишечника, зменшує апетит, зв’язує надлишки речовин обміну, підтримує нормальну кишкову флору, полегшує випорожнення кишечника. Є додатковим джерелом харчових волокон, покращує функції печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, додатковим джерелом йоду, антиоксидантів, макро- та мікроелементів, вітамінів; потужний ентеросорбент-дезінтоксикант, зменшує навантаження на нирки.

Рекомандації (показання): «Фібрент+йод» - додаткове джерело харчових волокон та хороший ентеросорбент при: порушеннях функції печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрити, гастродуоденіти, ентероколіти в період ремісії та стихання загострення); дисбактеріозах; закрепах (запорах); ожирінні; цукровому діабеті; захворюваннях нирок, атеросклерозі судин. Для профілактики онкозахворювань (в т.ч. товстої кишки) та вживання в їжу зацікавленим у здоровому харчуванні.

Протипоказання: гострий період захворювання (стадії загострення), при гострих виразково-ерозійних процесах шлунково-кишкового тракту, синдром діареї, спайкова хвороба органів черевної порожнини. У міру стихання гостроти можна поступово та обережно відновити приймання, починаючи з малих доз.

Спосіб приймання: «Фібрент+йод» приймати за 30 хвилин до їжі або з їжею. В окремих випадках можна додавати в перші страви. Поза прийомом їжі приймати з водою, молоком, кисломолочними продуктами.

При перших прийомах слід починати з мінімальної кількості, поступово її збільшуючи. Розпочинати в перший день краще з 1 столової ложки 3 рази на день, якщо лікар, дієтолог, нутриціолог не рекомендував по-іншому. При перших прийманнях варто починати з мінімальної кількості, поступово збільшуючи. У випадках незнайомого дискомфорту в животі проконсультуйтеся у фахівця.

Висівки пшеничні: ферментуються мікрофлорою кишечника, підтримують баланс травної системи, покращують жовчовиділення та перистальтику кишечника, а також секрецію ферментів; створюють ілюзію ситості, зменшують апетит; містять велику кількість пептину, який адсорбує токсичні та канцерогенні речовини, радіонукліди, важкі метали. Є живильним середовищем для нормальної кишкової флори.

Морська капуста (ламінарія): природне джерело йоду, який входить до складу гормонів щитовидної залози, які при фізіологічних концентраціях оптимізують обмін білків та розумову спроможність. Добова потреба в йоді – 20 мкг. Ламінарія має у своєму складі високомолекулярний вуглевод (ламінарин), який покращує випорожнення кишечника, підсилюючи ефект від висівок. Сприяє загоєнню виразок, зміцненню імунної системи, нормалізації кров’яного тиску, уповільнює процес атеросклерозу. Відомий та унікальний ефект ламінарину – зменшувати розмноження пухлинних клітин.

Розторопша: рослина-гепатопротектор, що покращує роботу печінки. Розторопша використовується при захворюваннях печінки, селезінки, підшлункової залози, геморої, хронічних закрепах (запорах), хронічних бронхітах, ревматизмі та захворюваннях шкіри. Вона підвищує утворення жовчі, покращує її виведення, захищає паренхіму від токсичних та інших шкідливих чинників. При цьому розторопша захищає неуражені клітини печінки, підвищуючи їх активність, піднімає життєздатність ослаблених токсинами печінкових клітин. Тому завдяки поєднанню розторопші, пшеничних висівок та ламінарії досягається покращення стану при підгострих та хронічних гепатитах, цирозі печінки, холангітах, холециститах, а також порушеннях функцій печінки в наслідок гострих та хронічних отруєнь. Позитивні результати – при цукровому діабеті та ряді захворювань шлунково–кишкового тракту.

Буряк: відрізняється високим вмістом сахарози та фруктози,містить невелику кількість білка, яблучної та щавлевої кислот. Багатий солями магнію, марганцю, калію, провітамінами групи В, антацидами. Особливо цікавий – бетаїн, який є в буряці і не виявлений в інших овочах. Бетаїн сприяє зниженню відкладення жиру в печінці та судинах. А тому буряк з висівками, розторопшею та ламінарією корисний при ожирінні, артеріальній гіпертонії, цукровому діабеті, захворюваннях нирок, аритміях та атеросклерозі. Природні барвники буряка гальмують ріст ракових пухлин.

Насіння льону: природний послаблюючий (проносний) та обволікаючий засіб. Завдяки олії, яка є в насінні льону, та слизотворним компонентам – це засіб, який знижує подразнення шлунка, кишечника і покращує рух вмісту природним шляхом. При цьому вагоме значення має достатня кількість рідини при його вживанні.

Біла глина (каолін): потужний абсорбент; поглинає отрути, гази, радіоактивні речовини з шлунково-кишкового тракту. Тому саме білу глину широко застосовують при серйозних інтоксикаціях. Окрім токсинів вона добре справляється з хвороботворними бактеріями, залишаючись хімічно інертною, а отже нешкідливою для організму. Рекомендована при очищеннях організму: при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольної інтоксикації та порушенні обміну речовин, сприяє виведенню токсинів та радіонуклідів з організму, сприяє зміцненню волосся і нігтів.

ДокументаціяВисновок про державні санітарно-епідеміологічні експертизи
Висновок про державні санітарно-епідеміологічні експертизи
Сертифікат відповідності
Сертифікат відповідності

 
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи
Не пропустіть - хочу похудеть без диет